25 Şubat 2015

ING Bank Dosya Masrafı Kesti.

Ben dosya masraf belgesini almak için şubeye gittim ancak benden dosya masraf belgesi için 60 TL para istediler. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradım onlarda aynı şekilde parayı yatırın sonra 15 gün içerisinde belgeyi alabilirsiniz dediler. Bu şekilde olmaz ki ben bazı arkadaşlara sordum para vermeden aldık diyorlar ne biçim bir iş bu anlamadım. Birde kredi kartına 200 TL ödeme yaptığım halde avukata vermişler. Ne saçmalık!

Fatma 498 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Fatma E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Fatma E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön