24 Ekim 2014

ING Bank Dosya Masrafı İçin Dekontu Vermiyor.

ING Bank'tan kullandığım kredinin dosya masrafını almak için ING Bank'ın müşterilerine çıkardığı tüm zorluklara rağmen istenen 60 TL parayı tr17 00***01 no'lu hesaba yatırıp 0212304*** no'lu faa göndermeme rağmen 2 haftada 1 dekontu gönderemediler. Konu ile ilgili mail attım bu bankaya cevap vermediler. Telefon açtım bugün faxınız gelmedi dediler. Ne güzel İstanbul.

Elimde faxın iletim raporu da var. Sana ne diyeyim ING Bank... Allah bir daha bu bankayla çalışmayı alışveriş yapmayı nasip etmesin. 5 dakikada kredi veren banka, 15 günde 1 dekontu gönderemedi. Helal olsun. Tanıdığım bildiğim her insana bunu anlatıyorum. Devlet bankaları 5 dakikada verdi belgeyi... Ayıp.

Barbaros 1.698 Okunma

Cevaplar

  • Barbaros 30 Ekim 2014

    Vatandaş olarak bize bir hak doğmuş.Elbette 1 liramız bile olsa alacağız.Buna direnmenin bir manası yok.o yüzden bu insanlara zorluk çıkaran uygulamanızı derhal bırakın.Yoksa çok müşteri kaybedersiniz.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Barbaros Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Barbaros Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön