27 Ekim 2015

ING Bank Dosya Masrafı İçin Aylarca Süründürdü!

Söz konusu bankanın Tekirdağ Çerkezköy şubesinden değişik tarihlerde kullandığım 2 farklı ihtiyaç kredisi için toplam 257 TL dosya masrafıyla ilgili elimde tüketici mahkemesi kararı olmasına rağmen tutarı bana ödemediler. Ben de Çerkezköy İcra dairesinde 2015/5205 ve 2015/5206 no.lu 2 ayrı dosya açtırdım. Aylar geçti, yine ödenmeyince haciz başvurusunda bulundum. Bu sefer de haciz masrafları olan 170 TL yatırılmadı. İcra dairesi konuyla ilgili bankaya yazı yolladı, fakat hala para yatırılmadı. İsmi büyük zihniyeti küçük bankalar maalesef müşterisini bu şekilde süründürüyor. Bu işin takipçisi olacağım. Borçlarım biter bitmez söz konusu banka ile ilişkimi keseceğim.

Serkan 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Serkan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Serkan30 Ekim 2015

    Arayan soran olmadı. Hep yalan dolan. Zaten düzgün iş yapsanız üç kuruş para için icralık olmazdık.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Serkan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön