17 Şubat 2015

ING Bank Dosya Masrafı İadesinin Ancak Bu Kadar Zorlaştırılması.

8 yıl önce ING Bank'tan konut kredisi kullandım. Alınan dosya masraflarının iadesi için bankaya başvurduğumda görevliler bana genel merkeze dilekçeyle faks çekmemi söylediler. 4 defa faks çektim, fakat bir türlü yanıtlamadılar, bana verilen 800'lü numaralardan genel merkezi tekrar tekrar aramama rağmen bazen telefonu açmadılar, bazen de yok dilekçeniz gelmedi, yok masraf dekontunuz gelmedi gibi sudan bahanelerle işi yokuşa sürdüler, yıldırmaya çalıştılar.

Benim gönderdiğim fakslar nereye gitti, uzaya mı gitti? Bankanın bu yıldırma, vazgeçirme politikası karşısında sinirlerim allak bullak oldu. ING Bank'ın gösterdiği bu tavrı hiçbir banka göstermiyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Nuray 690 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Nuray D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Nuray D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön