10 Eylül 2013

ING Bank Dosya Masrafı İadesini Yapmıyor!

Geçtiğimiz yıllarda ING Bank'tan çekmiş olduğum konut kredisine istinaden 250 TL tutarında dosya masrafı kesilmiş ve tüketici hakem heyetine itirazla tutarın tarafıma iadesine karar verildi. Verilen karar size tebliğ edilmesi 15 gününü fazlasıyla geçmesine rağmen karara da itiraz etmemiş bulunuyorsunuz. İlgili maddeler gereği belirtilen tutarın en kısa süre içinde hesabıma yatırılması aksi takdirde ilgili icra kurumuna başvuracağım.

Mukadder 75 Okunma

Cevaplar

  • Mukadder 22 Ekim 2013

    müracaatlarıma rağmen iade yapılmadı icraya vermek suretiyle iade sağlandı madem yatırılacak neden bu kadar uğraştırılıyor ki

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Mukadder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Mukadder A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön