05 Eylül 2013

ING Bank Dosya Masrafı İadesi!

Konut kredisi kullanılırken 500 TL'lik tutar dosya masrafı adı altında tarafımızdan tahsil edilmişti. Tüketici hakem heyetine 31/05/2013 tarihinde yapmış olduğumuz başvurumuz, 15/08/2013 tarihinde sonuçlanmış ve en en geç 15 gün içerisinde 500 TL'lik tutarın hesabımıza yatırılmasını hükmetmiştir. Paramız hesabımıza yatırılmamıştır.

Telefonda görüşmüş olduğumuz müşteri temsilcisi sistem üzerinden kontrol yaptığında sıkıntımızın çözümlendiğini söylemekte. Fakat Ankara Ostim Şubenizdeki ING Bank personeller bizi oyalamakta ve net bir cevap vermemektedir. Şube personelinizden derhal açıklama beklemekteyiz. Yoksa yasal haklarımızı avukatımız aracılığı ile arayacağız.

Emre 526 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sn Emre E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emre 12 Eylül 2013

  Sıkıntının Ostim Şubensi ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Genel merkezdeki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Aynı şubede daha önce faiz oranı değişmeden vade kısaltması talebinde bulunmuştum. 1 Aydan fazla beklemiştim. Halbuki bu işlem hemen yapılabiliyormuş.

 • Emre 06 Eylül 2013

  Paramız hesabımıza yatmış teşekkürler. Umarım ki yargı kararlarını dikkate alırsınız.

 • Emre 05 Eylül 2013

  Telefonla şubenizle yapmış olduğum telefon görüşmesinde. Genel merkeze hakkımızdaki hakem heyetinin raporunun ulaştığını fakat kendilerine evrağın gelmediğini ilettiler. 500 TL lik tutarın dosya masrafı olarak tarafımızdan tahsil edildiğinin tespitinin 1 ay olabileceğini söylediler. Kaldıki bu bilgiye ulaşmak 1 ay değil 10 saniyelerini almaz. Peki bankanın uygulaması hukukun üstünlüğünden yüksekmidir. En geç 30 Ağustosta hesabımıza yatırılması gereken para için neden 1 ay daha bekletiliyoruz.

 • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn Emre E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön