06 Aralık 2014

ING Bank Dosya Masrafı İadesi.

40.000 lira değerinde daha önce kullandığım krediye ait dosya masrafını geri alabilmem için bankaya başvurdum. 60 TL ödeyerek bana bir dekont verdiler. Bir dilekçe ile birlikte dekontu merkeze faksladım. Adresime iki hafta içerisinde dosya masrafı dekontunun gönderileceği söylendi. 4 hafta oldu hala bir haber yok. Ödeme yapmamak için oyalandığımı sanıyorum.

Yasar 604 Okunma

Cevaplar

  • Yasar11 Aralık 2014

    Iletilen soruna ilişkin bankanın bir birim oluşturarak bireysel çözüm üretmesi faydalı olmuştur. Dosya masrafının geri ödenmesi surecinde de aynı duyarlılığı gostermesi durumunda memnuniyetimiz daha da artacaktır. Bu süreci de birlikte yeniden degerlendirecegiz.

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Yaşar Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Yaşar Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön