10 Eylül 2015

ING Bank Dosya Masrafı Hakkında Bilgi!

ING Bank'tan kredi çektim. Bankaya gidip dosya masrafı dekontunu istedim banka şubelerden herhangi bir dekont verilmediğini telefon bankacılığını arayıp mail isteyebilirsiniz herhangi bir ücreti yok dedi.

Müşteri hizmetlerini ardım dekontumu istedim bana IBAN numarası verdi 60 TL yatırdığım takdirde mail atacaklarını söyledi. Dosya masrafımın ne kadar olduğunu sordum bilgi veremezlermiş. Telefondaki bayana belki masrafsız kredi çekmiş olabilirim miktarını bileyim ona göre 60 TL yatırayım belkide 60 altındadır masraf dedim. Tek ezberledikleri şey ekranda göremiyoruz bilgi de veremiyoruz prosedür böyle diyor. Banka da bilgi vermiyor telefondan da alamıyorum. Ödediğim parayı bana söylemiyorlar.

Raziye 165 Okunma

Cevaplar

 • Raziye14 Eylül 2015

  Teşekkür ederim

 • Raziye'nin Teşekkür Mesajı14 Eylül 2015

  Teşkkürler dekontu ücretsiz bir şekilde tarafıma ulaştırıldı.

 • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Raziye V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Taziye V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön