29 Aralık 2014

ING Bank Dosya Masrafı Evrakı!

Dosya Masrafı evrakımı almak için bankaya gittim. Buradan veremiyoruz müşteri hizmetlerini arayın dendi. Aradım işleminiz için bir dilekçe yazıp faks çekmem gerektiğini, 15 gün içinde posta yoluyla dönüş yapılacağını söylediler. Başka banka evraklarımı herhangi bir banka şubesine gidip aldım, ING'den kredi çekmek istediğimde çok kısa bir sürede hazırladılar ve parayı çektim, fakat istediğim bir evrakın verilmesi bu kadar uzun süreli olmamalı 15 gün gibi.

Gökhan 588 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı02 Ocak 2015

    Müşteri Temsilcisi Hazal Hanıma ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Gökhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön