27 Ocak 2016

ING Bank Dosya Masrafı Dökümü İçin 50 TL, İşlem Ücreti İçin De 10 TL İstiyor...

ING Bank müşteri temsilcisinden geriye dönük 10 yıllık döküm istediğimde toplamda 60 TL ücret talep ettiler. Başka bankalardan hiç sorunsuz alabildiğim bu dökümler için ING Bank keyfi bir uygulama yapmaktadır. Verdikleri geçmişteki cevaplar ise çözüm niteliğinde değil:

Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 No. ’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz.

İbrahim 848 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2016

    ING Bank gerekli girişimlerden sonra sorunumla ilgilendi. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ibrahim Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ibrahim Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön