18 Ekim 2016

ING Bank Dosya Masrafı Dekontunu Vermiyor Ücret İstiyor!

Bankanızdan ihtiyaç kredisi dosya masrafı belgesini neredeyse 1 senedir alamadım. Konuyla ilgili daha önce şubeye gittim, çağrı merkezine yönlendirdiler. Sonuç olarak uzun bir süredir Hakem Heyetine başvurabilmek için bu belgeyi alamadım. Kullanmış olduğum krediye ait bilgileri bana vermemekten dolayı BDDK'ya şikayet etmeden önce son bir kez daha sizden talepte bulunmak istedim.

Belki bu konuyla alakalı işleyişte bir değişiklik olmuştur. Artık ben bu kağıt parçası için şubeler arasında dolaşmak istemiyorum. Bankanız sistemlerinde kayıtlı ev adresime bu belgenin posta yoluyla gönderilmesini istemekteyim...

Burcu 263 Okunma

Cevaplar

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

  ing bankı hiç sevmiyorum ama müşteri hizmetleri temsilcisi çok kibar ve ilgiliydi çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Burcu G bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Burcu18 Ekim 2016

  Bekliyorum... İademi...

 • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Burcu G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön