19 Şubat 2016

ING Bank Dosya Masrafı Dekontu İçin Haksız Ücret Talebi.

ING Bank'tan 2013-2014 yılları arasında kullandığım ihtiyaç kredisinin dosya masrafını almak için Şişli şubesine gittiğimde, banka memuru telefonla müşteri hizmetlerini ararsam eğer adresime gönderileceğini söyledi. Telefondaki müşteri danışmanı dekont için 50 TL'yi IBAN banka hesabına yollamam gerekiyormuş. Bu dekontu diğer bankalar ücretsiz olarak vermekte iken ING Bank neden ücret karşılığında vermektedir hem de banka müşterisi olmama rağmen. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum.

Erdinç 157 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Erdinç D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Erdinç D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön