20 Ocak 2016

ING Bank Dosya Masrafı Dekontlarını Parayla Veriyorlar....

ING Bankası'ndan zamanında çektiğim kredilerin dosya masrafını almak için şubeye gittiğimde, müşteri temsilcisi telefonda müşteri hizmetlerini arayıp adresime gönderileceğini söyledi. Telefondaki müşteri hizmetlerini aradığımda adresime 50 TL karşılığında gönderileceğini söyledi. Bu dekontu diğer bankalar ücretsiz olarak vermekte. Tüketicileri mağdur eden bu kurum yasal hakkımız olan bir belgeyi ücret karşılığında bize satmaya çalışmaktadır. Bu konuda gerekli mercilerin işlem yapması ve bu belgenin tarafıma teslimi konusunda desteğinizi bekliyorum.

Songül 75 Okunma

Cevaplar

  • Songül'un Teşekkür Mesajı21 Ocak 2016

    ING Bank müşteri temsilcisi neşe hanım 2 defa arayarak sorunumu çözmüştür ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Songül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 21/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Songül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön