18 Şubat 2015

ING Bank Dosya Masrafı Dekont Gönderimi.

Biz 2006 yılında o günkü adıyla Oyakbank'tan 67.000 TL konut kredisi çekmiştim. Eşim E*** Ö. adına çekmiştik krediyi. Yargıtayın aldığı karar sonucu biz de pek çok vatandaş gibi bizden haksız yere alınan dosya masrafını almak için süreci başlattık. Çektiğimiz 2 tane faks ne hikmetse ellerine geçmemiş şubeden çekin dediler; öyle de yaptık. Sonra aradık ve dekontlar yollandı dediler.

3 hafta dekont gelmeyince yine aradık; bu kez yine adres alıp yollayacağız dediler. Resmen yanıltıyorlar, dalga geçiyorlar yani para vermemek için. 186**** T.C. E*** Ö. ING Bank hemen dekontalarımızı yolla lütfen.

Ali 405 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Şubat 2015

    Şikayet eden ile mağdur olan aynı kışı olacakmış. o yüzden eşim adına sayfa açacakmışım. Dediğiniz gibi olsun. Hemen eşim adına sayfa acıyorum. Bu iş burada bitmez ing.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön