17 Ekim 2016

ING Bank Dosya Masrafı Başvurusu İçin Gerekli Belge Verilmiyor!

Bankanızdan 26.11.2009 tarihinde kullandığım 31987** no'lu konut kredisine ait dosya masrafı belgesini neredeyse 2 senedir alamadım. Konuyla ilgili daha önce şubeye gittim, çağrı merkezine yönlendirdiler, çağrı merkezi farklı bir şubeye yönlendirdi. Sonuç olarak uzun bir süredir hakem heyetine başvurabilmek için bu belgeyi alamadım. Kullanmış olduğum krediye ait bilgileri bana vermemekten dolayı BDDK'ya şikayet etmeden önce son bir kez daha sizden talepte bulunmak istedim. Belki bu konuyla alakalı işleyişinizde bir değişiklik olmuştur. Artık ben bu kağıt parçası için şubeleriniz arasında dolaşmak istemiyorum. Bankanız sistemlerinde kayıtlı ev adresime bu belgenin posta yoluyla gönderilmesini istemekteyim.

Dursun 184 Okunma

Cevaplar

  • Dursun 03 Kasım 2016

    Geçen 15 günlük sürede işleminiz incelemeye alınmıştır diye gelen bir SMS in dışında başka bir şey yok. Eğer bu konuyla alakalı bir dönüş yapacaksanız mail yoluyla olmasını rica ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dursun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Dursun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön