18 Mart 2014

ING Bank Dosya Masrafı Alıyor!

Geçen yıl ING Bank'tan çekmiş olduğum konut kredisi için tarafımdan dosya masrafı altında alınan ücretin iadesini istiyorum. Son zamanlarda mahkemeler tarafından da tüketici lehine sonuçlanan bu mahkeme kararlarına uymanızı ve tüketici olarak mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

İkinci bir husus zorunlu olarak yapılan DASK poliçesinin yanında zorunluymuş gibi gösterilen konut sigortası(hayat sigortası) yaptırılması için bankanız personeli tarafından rahatsız edildim. Zorunlu olan DASK poliçesini ödeyeceğimi fakat isteğe bağlı olan konut sigortasının ödenme zorunluluğu olmadığını da bankanız personelinize bildirmenizi ve bu konuda bilinçlendirmenizi rica ederim.

Polat 193 Okunma

Cevaplar

 • Polat 25 Mart 2014

  Öncelikle telefonda bu konuyla paylaşılan ve verilen bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum. Şikayet üzerinden 1 haftada geçse müşteri hizmetlerinin geri dönüş yapmasını takdirle karşıladım ve bu müşteri olarak beni mutlu etmiştir. Dosya masrafıyla ilgili cevapınızın takipçisi olacağımı belirtir, konut sigortasının zorunlu olmadığını telefonda kabul etme erdemini gösterdiğiniz içinde kişisel olarak konuştuğum hanımefendiye bir kez daha teşekkür ederim. Saygılarımla

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2014

  Sn Polat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Polat 22 Mart 2014

  Konu; müşteriden alınacak olan para veya müşteriye verilecek olan kredi kartı olunca sağolsun bankalarımız çok ilgililer. Ancak ne yazık ki müşterinin bankayla ilgili sıkıntısı olunca, sağır sultan rolüne giriyorlar. Sonuç olarak bankalar buna HİZMET diyor, bense hezimet... Saygılarımla

 • Polat 18 Mart 2014

  Umarım çözüm sürecide yukarıda göndermiş olduğunuz "kalıp mesajınız" kadar hızlı olur. Saygılarımla

 • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2014

  Sn Polat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön