16 Kasım 2013

ING Bank Dosya Masrafı Alıyor!

Şubat 2013 yılında ING Bank'tan 105.000 tl konut kredisi kullandım. Dosya masrafı alınmaması gerekirken 2000 TL civarında dosya masrafı ödedim. Yargıtay ve tüketici mahkemesi kararlarına baktığımda dosya masraflarının ödendiğini ve mağduriyetin giderildiğini ve çevremde de bu gibi sorunlardan dolayı mağdur olan kişilerin dosya masrafını aldığını gördüm. İlk yol olarak sitenizden başvurdum. Avukata vermeden mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Fatih 96 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sn Fatih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sn Fatih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön