14 Kasım 2014

ING Bank Dosya Masrafı Adı Altında 271 TL Alındı Fakat Verilen Makbuzda 89 TL Yazıyor.

Kullandığım krediye istinaden alınan dosya masrafını geri istediğim için dosya masrafı alındığına dair bir belge istedim, dosya masrafı yetmiyormuş gibi bir de onun için 60 TL makbuz ücreti istediler.

Onu da ödedik,271 TL olarak alınan dosya masrafına makbuzda 89 TL yazdılar. Bu demek oluyor ki Tüketici Hakem Heyetine sadece bu kadarlık bir bedele itiraz edebilirsin. Böyle banka olmaz.

Enes 953 Okunma

Cevaplar

 • Enes 18 Kasım 2014

  cALL CENTER DAn çözüm için arandım ve oradaki arkadaş sağolsun şikayetimi kısa zamanda çözdü.Fakat call centerdaki arkadaşımızın tatlı dili ve yardımcı olma isteği şubelerde kesinlikle yok,iki farklı şirket gibi resmen.Kurumsal anlamda ir güleryüzlülük yok.Bir başka eleştri konum ise bu masrafların dökümü için 60 tl nakit olarak istemeleriydi.

 • ING Bank Temsilcisi17 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Enes E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Enes E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine ara bilgilendirme yapılmış olup en kısa sürede sonuçlandırılarak tekrar bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Enes E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/11/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Enes E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön