25 Mart 2013

ING Bank Dosya Masrafı!

18 Şubat 2013 günü İngbank' tan kredi kullandım. Bankanın reklamlarında dosya masrafı alınmadığına dair bankada reklam panosu olmasına rağmen İngbank Yenimahalle/ANKARA şb dosya masrafı almıştır. Banka tüketiciyi aldatmaktadır.

Kadir 430 Okunma

Cevaplar

  • Kadir30 Mart 2013

    Şikayetim çözülmemiştir. Tüketici hakları hakem heyetine başvurdum. Şikayetimin Yenimahalle/ ANKARA şubesi ile ilgisi yoktur. Benim şikayetim INGBANK genel merkezidir.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Kadir K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde Yenimahalle Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Kadir K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön