13 Temmuz 2016

ING Bank Dönüş Yapılmadı!

ING Bank Taksim şubesinden 10 bin TL kredi çektim kaç kez başvurdum kredi için dönüş yapılmadı, kredi aidatlarını istiyorum.

Kudret 194 Okunma

Cevaplar

 • Kudret14 Temmuz 2016

  İng bankta n kredi çektim dosya masrafları adı altında usulsüz para alındı onun tarafına iadesini istedim ret cevap geldi biz gerekiyorsa benim param diğer bankalar iade ediyorsa bu yasal bir zorunluluktur

 • Kudret14 Temmuz 2016

  Diğer bankalar gibi usulsüz alınan dosya masraflarının tarafına iadesini istedim bana mail yazmışlar böyle bir aidat yapılmıyor nasıl ya pardon benim paramı alipta iade etmek yasalmi lütfen dosya masraflarını tarafına iadesini rica ediyorum

 • ING Bank Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Kudret D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/07/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sn Kudret D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön