06 Kasım 2014

ING Bank Doaya Masrafları İçin Dekont Vermiyor.

Daha önce Şikayet no: 2777236 ile sorunumu iletmiştim. Ancak bu ING Bank bana devamlı başka şikayeti olanlara verdiği aynı cevabı bana da aşağıdaki gibi birkaç defa gönderdi. Sayın Müşterimiz; bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank telefon bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz şeklinde ben bu telefonu arıyorum bana dekontu vermemek için
dolambaçlı yol gösteriyorlar ve bir A4 kağıdı için 60 TL istiyorlar. Vatandaşa neden bu kadar eziyet ediyorlar. Ben bu dekontu şubeden almak istiyorum. Mahkemeye mi başvurayım.

Fahrettin 283 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Fahrettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Fahrettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/11/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Fahrettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön