21 Mayıs 2014

ING Bank Destek Hesaptan Haksız Yere Faiz Aldı.

41881**** no'lu ING Bank müşterisiyim. Son ödeme tarihi Ayın 11'i olan kredi kartım için destek hesabımdan otomatik ödeme talimatı var. Geçen ay ayın 11 inde gün içinde destek hesaptan kredi kullanılarak ödeme yapılmış fakat ben hesabıma gerekli meblağı aynı gün yatırmama rağmen kredi kullanmış olduğum gözükerek benden o gün için faiz alındı.

Zaten son ödeme tarihi 11'i, sabah 9'da bankaya gidip illa para mı yatırmamız gerekiyor kredi kullanılmasın diye. Aynı şekilde bu ay doğalgaz için otomatik ödemeyi de öyle yaptılar böyle sistem olamaz. Büyük bir bankaya yakıştıramadım, gereğinin yapılmasını istiyorum.

İlker 1.916 Okunma

Cevaplar

  • İlker 22 Mayıs 2014

    Müşteri hizmetleri az önce aradı ve ayın 10 ununda ödeme yapın diye akıl verdi..ya bi akıllı zaten banka, 11 iyse son ödeme tarihi 11 inde öderim, neyin dayatması bu, demek ki neymiş sizin bankayla çalışmayacakmışız ...

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn İlker Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn İlker Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön