26 Mayıs 2015

ING Bank Destek Hesap Limit Artışı!

Nen ING Bank'tan memnun değilim, 2 ay önce destek hesap limiti için başvurmuştum kabul etmişlerdi ama 250 lira limit tanımlamışlardı, yaşımdan dolayı bende kabul ettim, ilk 2 ay yattı emekli maaşımdan kesiliyordu, ayda 2 tane emekli maaşı alıyorum ama sonradan kapattılar destek hesap limitini, arıyorum müşteri hizmetlerini şubenizle görüşmeniz lazım diyor şubeyi arıyorum açmıyorlar insanları kandırıyorlar, orada bana ilk 2 ay kullanıp sonra kapatacağız demediler. Madem kapatacaksınız neden bankamı değiştirdiniz? Hiç memnun kalmadım, benim emekli maaş günlerimde kesmeleri lazımken kapatıyorlar, bankayı değiştirmek istiyorum.

Durdu 509 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn Durdu G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Durdu G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön