27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Kullanımında Ekstre Ücreti!

Cep telefonuma 26/02/2013 tarihinde İNG bank destek hesabımdan e-ekstere ücreti kesileceği mesajını aldım yani ek hesabınız varsa ve eğer kullanıyorsanız banka sizden her ay e-ekstre için bmsv hariç 4 tl kesecekmiş. Ben yarından itibaren tüm bankalarla ilişkimi keseceğim.

Ramazan 71 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan15 Kasım 2013

    e-ekstrekredi kartımdan 2.5 tl kesilecekmiş ben bu ekstereyi ücretsiz olarak e mail adresime gönderilmesini istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Ramazan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Ramazan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön