21 Ağustos 2014

ING Bank Destek Hesap İşletim Ücreti Kesti.

ING Bank Mersin Şubesinden 120 ay vadeli ev kredisi kullandım. Kredi miktarı 120.000-TL. Banka bu parayı bana sattığı için masraflarını peşin aldı ve faizlerini 120 aya böldü ve toplamda faiz kazancı 66175,2- TL bu kazancını da her ayki taksitler üzerine ekledi ve benden tahsil ediyor zaten. Buraya kadar her şey normal.

Sorun ise bu kredi ile ilgili hizmet adına destek hesap oluşturup bu destek hesapla ilgili olarak çeşitli zamanlarda aylık yaklaşık 10-TL hesap işletim ücreti ekstradan almaktadır. Banka bu işlemle ilgili oluşacak masrafları kazancı olan faizden harcamalıdır. Ayrıca bu masrafın alınmaması için otomatik ödeme tanımlaması istenmektedir. Bu talepte yanlıştır.

Aydın 1.560 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Aydın C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Aydın C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön