28 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Ekstresi Şaşırttı!

İNG Bankasın dan tarafıma gelen bir mesajla şaşkınlık yaşadım. Mesajda destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup aylık 3,99 tl olarak ücretlendirilecektir deniyor. Neyin ekstresine neyin ücretini ödüyorum arıyorum numaralara cevapta verilmiyor, banka yetkililerinden hemen beni bilgilendirmelerini bekliyorum yoksa gereken yerlere şikayetlerimi ileteceğim... Bu nasıl bir şey, insanlara artık neyi ödeteceklerini şaşırdılar.

Nurcan 213 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Nurcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Nurcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön