23 Ocak 2016

ING Bank Destek Hesap...

Çalışmakta olduğum Eskişehir şubeniz herhangi bir sıkıntı olmadığı halde bilgi ya da haber vermeksizin destek hesabımız iptal edilmiştir. Bu bankanız politikası mı yoksa personelin ilgisizliğinden mi kaynaklanıyor.

Bu konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum. Not kendi internet sitenize şikayette bulunmama rağmen tarafıma ne mail ne de telefon ile bilgi verilmemiştir.

İlyas 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn İlyas B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn İlyas B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön