04 Şubat 2014

ING Bank Destek Hesabımı Kapatmadı

ING Banktan almış olduğum ihtiyaç kredisinin yanında açmış oldukları destek hesabının kapatılmasını istememe rağmen müşteri hizmetleri kapatma işlemi yapmayarak şubelerden yapıldığını beyan etti bunun üzerine ısrarla defalarca Iğdır'da tek bir ING Bank şubesi bulunmadığını beyan etmeme rağmen hiç umursamayarak tarafıma şubeleremizden kapatabilirsiniz dendi.

08502220600 numaralı telefondan ama bu numara vasıtasıyla destek hesap açılabildiği beyan ediliyor. Metin aynen bu şekilde bu konu hakkında şikayetimi bildiriyorum ve tarafıma cevap verilmesini istiyorum ve bununda takipçisi olacağımı bildirmek istiyorum.

Murat 116 Okunma

Cevaplar

 • Murat 10 Şubat 2014

  Ing Bank müşteri temsilcisi sayın Aslı hanıma bir kez daha teşekkür ederim. Diğer müşteri temsilcilerin de Aslı hanmı örnek almaları gerek bence. Bu ankette de Ing Bank hakkında yüksek not vermemin tek nedeni Aslı hanımdır. Aslı hanımın Ing Bank tarafından ödül verilmesini istiyorum.

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

  BANKANIZA YAPMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYET SONRASI KISA ZAMANDA TELEFOMU ARANARAK İSMİNİN ASLI OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ÇALIŞANINIZIN İLGİYLE VE TATLI DİLLE SORUNUMA ÇÖZÜM BULMASINI TAKDİR EDİYORUM ASLI HANIMA BURADAN DA TEŞEKKÜR EDİYORUM

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön