02 Mart 2015

ING Bank Destek Hesabımdan Kesinti.

ING Bank Mersin Şubesinden 2010 yılında kullandığım ev kredisinin aylık taksit ödemeleri için her ay hesap işletim ücreti yansıtılıyor diye destek hesap oluşturup bu hesaba bağlı en az 1 adet otomatik ödemeli fatura talimatı ile hesap işletim ücretinden kurtulmak istemiştim.

Kredi taksiti ödemesi yaptığımda tutarımın taksiti karşılamaması (taksitim 1551-TL her ay 1555-TL yatırmama rağmen) ile dikkatimi çekti. Ekstreyi incelediğimde gördüm ki banka talimatım olmadan destek hesabımdan erken tahsilat adı altında bir sonraki ay taksit ödemesini bir ay evvelden ödeyip beni bir kez daha borçlandırmıştır. Çözüm için bankaya yazdım, bekliyorum.

Aydın 268 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Aydın C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Aydın C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön