23 Ocak 2014

ING Bank Destek Hesabımdan Habersiz Para Kesti!

Daha önceden kredi çekmiş olduğum ING Bank benim kredimi geciktirmemden dolayı hiç haberim olmadığı destek hesabımdan para kesmiş bana da bilgi verilmediğinden dolayı yasal takip başlatılmıştır falan denilmektedir. Haberim bile olmadan nasıl yasal takip başlar nasıl para kesilir anlamış değilim. Bununla ilgili yetkililerden acil dönüş bekliyorum.

Burcu 96 Okunma

Cevaplar

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

  Yetkili Personel aramıştır. Tüm Detaylı Bilgileri aktarmıştır. İng Bank' a teşekkür etmiyorum. Fakat o karşımda kibar bir şekilde beni her konuda aydınlatan hanımefendiye teşekkürler!!!

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Burcu Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Burcu26 Ocak 2014

  Henuz donus yapmadılar

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Burcu Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön