25 Mart 2013

ING Bank Destek Hesabımdan Ekstre Ücreti Alınıyor!

2005 yılından itibaren Eşimle birlikte Emekli maaşlarımızı İNG banktan almaktayız. Bizlere tanımladıkları destek hesplarımızdan faizle birlikte ekstre ücreti almaya başladılar . En başta ben maaşımı onlardan almaktayım destek hesap ekstresi ne demekmeiş. Faturalarımız eşimin hsabından ödenmekte olduğu halde ben ve eşimden ayrı ayrı ekstre ücreti almaktadırlar. Haksız alınan bu ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Osman 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Osman E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Osman E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön