27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesabı Ücreti İstiyor!

ING Bank'ta bulunan tüm hesaplarımı (bir adet VMH hariç) kapattım. Halihazırda herhangi bir Destek Hesabım da olmaması gerekiyor zira tümünün kapatılmasına dair talimatım mevcut. Ancak 26 Şubat 2013 günü telefonuma gelen mesajda "Destek Hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak, aylık 3, 99 TL (BSMV Hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için :08502220600" yazıyordu. yazılan numara tam bir kaos. ilgiliye ulaşamadım. Neyin hesabı neyin ekstresi bu anlamadım?

İlhan 84 Okunma

Cevaplar

  • İlhan 27 Şubat 2013

    Şikayete gösterdiğiniz ilgi ve çabuk çözüm için teşekkürler. Ancak ürettiğiniz çözüm aslında var olan başka bir hatayı ortaya çıkardı. Bankanız nezdinde iskenderunda bulunan MT-1 hesabım dışında tüm hesaplarımın, foçadaki KMH dahil kapatılması (iptali) için talimatım foça şubenizde olduğu halde hesaplarımın açık olması nasıl izah edilecek meraktayım.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn İlhan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn İlhan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön