09 Mayıs 2015

ING Bank Destek Hesabı Oyunu!

Bankalardan nedir çektiğimiz? Hesap işletim ücreti ödememek için turuncu hesap açtım birikim yapmak için. 4 ay önce arayıp 800 TL hesabınıza destek hesabı bağlayalım istediğinizde kullanırsınız dediler zararı var mı yok dendi tamam dedim. Şimdi 4 ay geçti ve öğrendim ki destek hesap için bana hesap açmışlar ve 4 aydır da borçlandırıyorlarmış aylık 10 TL, yanlışlıkla para yatırınca anladım 40 TL kesildi. Bu haksızlığı herkesin duymasını istiyorum.

Süleyman 513 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman16 Mayıs 2015

  Sorunumu kısa zamanda cözdunüz için minnettarım

 • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı13 Mayıs 2015

  Talabimi olumlu karsiladiniz için mnnettarim

 • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2015

  Müşterimiz Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Mayıs 2015

  Müşterimiz Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön