01 Şubat 2014

ING Bank Destek Hesabı Borç Ödemesi

2012 ING Banktan tüketici kredisi çekmiştim ve buna bağlı destek hesabı tanımlanmıştı. Kredi taksitimi zamanından 10 gün kadar önce bankanıza yatırıyor günü geldiğinde de taksiti alınıyordu. Bu ay bir sürprizle karşılaştım. Merkezden arayan arkadaşınız destek hesabı borcumun tamamını bugün ödememi 1 gece hesapta durduktan sonra tekrar alabileceğimi söyledi.

Ayrıca ocak ayının kredi taksiti için de ödenmemiş borcum varmış. (5'inde yatırdım). Bu aydan itibaren arkadaşınızın açıklamasına göre böyle olacakmış. Haliyle bugüne kadar olan taksit faizini de ben ödemek durumundayım. Kredi borcu diye verdiğim parayı destek hesabına yönlendirmenin, 800 lirayı bir günde istemenin mantık ve yetkisi nedir?

Nevzat 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Nevzat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Nevzat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sn Nevzat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön