29 Şubat 2016

ING Bank Çözümsüzlük Süreci!

Bundan 14 gün önce çok ufak bir meblağı yanlışlıkla ING Bank kredi kartıma yatırdım. Bunun iadesi için bankaya başvurdum. Hiç yardımcı olamadılar. Ufacık bir meblağ için şubeye çağırdılar. Daha da anormali olmayan bir hesaptan bahsettiler. Bu hatanın düzeltilmesi için gönderici bankamla da görüştüm. Haklı olarak alıcı bankanın insiyatifinde olduğundan bahsederek beni aydınlattılar. Sonuç olarak benim problemim çözülmedi ve kimsenin umurunda da değil. İstediğim tek şey yanlışlıkla yaptığım EFT miktarının hesabıma geri gönderilmesi.

Pervin 56 Okunma

Cevaplar

  • Pervin 08 Mart 2016

    Merhabalar Beni telefonum kapaliykrn aramissiniz. Arara misiniz tekrar rica etsem

  • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Pervin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Pervin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön