21 Ocak 2015

ING Bank Çok Hızlı Bankacılık!

Eşim 30.12.2014 tarihinde taşıt kredisi dosya masraf dekontu almak için ING Bank telefon şubesinde verilen bilgi doğrultusunda dilekçe ve dekontu tar. Faksladı. 20.01.2015 tarihi oldu hala elime ulaşmadı. İlk ulaştığımda bana müşteri temsilcisi zar zor bağlanabildi. Görevli bana işlemi kredi kartı işlemlerinden yapmamı söyledi. Tekrar 5dk. Muhabbeti bu sefer sesini alamıyorum çağrıyı sonlandırıyorum. Tekrar ara zar zor kredi kartı işlemleri müşteri temsilcisi ses alımı verimi iyi. Tekrar başka yere yönlendirince insan çileden çıkıyor. İnşallah cevap verirsiniz. Telefon bankacılığında 3 saatte nasıl bilgi alınamayacağını ispatladığınız için o hızlı telefon bankacılığı hizmetinize teşekkür ederim.

Nuh 258 Okunma

Cevaplar

 • Nuh 16 Şubat 2015

  16.02.2015 son faks üzerinden 14 gün geçti hala haber yok.

 • Nuh 04 Şubat 2015

  30.12.2014 te gönderilen faks ellerine ulaşmamış. 02.02.2015 tarihinde tekrar faxladık. Bakalım ne olacak

 • Nuh 21 Ocak 2015

  Ben bu mesajı sorunu buraya yazınca hemen çözmeye çalışın diye yazmadım. Herkes bilsin ki ING Bank ile çalışmak deveye hendek atlatmaktan bile daha zor. Bunu bizzat şubelerinizde ve telefon bankacılığı hizmetinizde bir kerede değil birden fazla yaşadığım problemler olduğu için yazdım. Benden tavsiye ING Bank ile sakın çalışmayın. Uyarıyorum sizleri.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Nuh E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Nuh E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön