27 Şubat 2013

ING Bank Cep Telefonundan Aranmayan Numarası!

İNG Banktan telefonuma dün bir mesaj geldi. Mesaj aynen şu şekildedir.
"
Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, aylık 3, 99 TL(BŞMV hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için 0850 222 06 00 "

Ben ekstreyi adresime istemiyorum ki. Hangi devirde yaşıyoruz. Neyse verilen telefonu cep telefonumdan aradım. Operatör "eksik ya da yanlış numara çevirdiniz" diyor. Meğer 0850 li numaralar cep telefonundan aranmıyormuş. Sabit hatlardan aramak gerekiyormuş. Yani amaçları ne anlamadım. Ekstreyi evime göndertip bana her ay para ödetmek mi? Yoksa sabit hatlardan 0850'yi aratıp telekoma para kazandırmak mı? Ayrıca evimde sabit hat yok.

Mehmet 8.546 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön