06 Kasım 2015

ING Bank Cep Şubeye Giremiyorum!

Daha önce cep telefonumdan girebildiğim cep şubeye bir türlü giremiyorum. Diğer banka uygulamalarının tamamına giriyorum ama ING Bank'a giremiyorum. ING cep şubeye girebilen arkadaşın telefonundan deniyorum yine girmiyor.

Konuyla ilgili 05.11.2015'te T**** - İ*** ve bir başkası ile birkaç defa görüştüm ama çözüm olmadı. Kullandığınız ağ güvenli olmayabilir uyarısı veriyor. Uygulamayı yeniden indirdim yine girmiyor. Uygulamayı normal kullanan arkadaştan bile giremedim, çözüm rica ediyorum.

Ahmet 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön