01 Ocak 2015

ING Bank Çekilen Kredinin Sigorta Ödemesini Yapmıyor!

Bankanızdan daha önce çekip kapatmış olduğum kredinin sigorta ödemesi için şubeye başvuruda bulundum ama hala geri dönüş yapılmadı. Şuan ödemesi devam eden kredim içinde dosya masrafları hakkında 1 yıl dolmadan faks çektim. Müşteri hizmetleri ile görüştüm ama hala dönüş yapılmadı. En kısa sürede tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Melek 1.427 Okunma

Cevaplar

 • Melek 19 Ocak 2015

  2.faksımla ilgili olumlu veya olumsuz bilgi verilmemiştir.

 • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Melek S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Melek 06 Ocak 2015

  Şikayetle ilgili gerekli olan dilekçe tarafınıza fakslanmıştır.

 • ING Bank Temsilcisi02 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Melek S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön