17 Aralık 2015

ING Bank Çalışanlar Sorunlu!

ING Bank Kayseri Merkez şubesi personeli B***** Hanım; bu bankaya yakışmayan ilgisizliği, müşteriye karşı umursamaz konuşma şekli, müşterinin taleplerindeki takipsizlik ve isteksizliği tam anlamıyla sorun. Doğrudan bankayı karalamak istemem ING Bank başarılı ve sağlam bir banka bu nedenle bu tip çürük meyveleri bünyesinden temizlemeli diye düşünüyorum.

Murat 71 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı29 Aralık 2015

    Geri dönüş sağlayarak, ilgilenen müşteri temsilcisi Neşe hanıma buradan Teşekkür ediyorum, umarım caydırıcı bir uyarı vermişlerdir...

  • ING Bank Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön