03 Şubat 2016

ING Bank Çalınan Kredi Kartı Bilgileri Sonrası Bankanın Sorumsuzluğu..

Kredi kartı bilgilerimin çalışması bilgim dışında harcamalar yapılması sonrasında gelen mesaj ile kredi kartını kapattırdım ama ardından banka yetkilileri ile görüşmelerim sonrası harcama itiraz formu gönderdim, 15 gün geçmesine rağmen her defasında size bilgi vereceğiz arayacağız denilmesine rağmen hiçbir türlü aranmadım, müşteri hizmetlerindeki görevli ekstre yansımayacağını belirmesine rağmen ekstre yansıtıldı ve ödemem gerektiğini halen sonuçlanmadığı belirtiyorlar, bu ödemeyi yaparsam banka ile tüm ilişkimi de keseceğim. Daha önce de İ*** B*** kartıma bu olay olmuştu neredeyse 24 saat içinde sorun ortadan kalktı ve 1 hafta içinde tüm ödemeler geri yapıldı, ING Bank bu özveriyi görmedim..

Taşkin 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Taşkın B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Taşkın B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön