15 Nisan 2016

ING Bank Bu Zamana Kadar Söz Verilen Uçuş Puanları %2 İle Değil %1 İle Çarpılmış.

8 Nisan 2016 tarihinde, 928312 talep numarası ile bankanıza direk mesaj gönderdim. Fakat bu zamana kadar, bankanızdan bana dönüş olmadı. ING Pegasus kart sahibiyim, aldığımdan beri bu kart ile Pegasus'tan yaptığım uçak bileti alımlarında %2 uçuş puanı kazanmam gerekirken %1 kazanmışım. Kontrol edilip, eksikliğin giderilmesini rica ederim.

Suat 137 Okunma

Cevaplar

  • Suat 21 Nisan 2016

    ING Bank tarafından arandım, fakat onlarda puan ekleme islemleri Pegasus tarafından yapiliyor, pegasus'u aramaniz gerekiyor dediler. (Halbuki banka extremde ucus puanlarini eksik olarak goruyorum) Neyse Pegasus'a da mail attım. Ona göre şikayetimi duzenler, guncellerim. Simdilik cozumlenmis bir durum yok maalesef. Suat

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Suat Kıvanç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Suat Kıvanç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön