26 Şubat 2013

ING Bank Bozulan ATM'nin Yüzünden Faiz Ödemek Zorunda Bırakıldım!

25.02.2013 tarihli kredi ödemem için 20.02.2013 tarihinde Esenler/Giyim Çarşısı önündeki ATM'ye 1000 TL yatırdım. ATM'nin ekranı karardı/kapandı ve ATM kartımı verdi. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve talep formu oluşturuldu. 5 gün geçmesine rağmen henüz hiçbir işlem yapılmadı, her aradığımda "En kısa zamanda size dönecekler" diyorlar ama henüz dönen yok.

ATM'de sayım yapılacak diyorlar, ne zaman diye soruyorum, cevap yine aynı "En kısa zamanda" Ayrıca kredi ödemem destek hesaptan yapıldı, onun için benden faizi alınacak. Kredi ödememden 5 gün önce parayı yatırmış olmama rağmen neden benden faiz alınacak? ATM'nin bozulması benim suçum mu?

Fatma 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Fatma Nur D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Fatma26 Şubat 2013

    Müşteri hizmetlerini aradım. Sorunum halledilmiş. Merak ettiğim konu şu, şikayet var'a şikayetimi yazmasaydım acaba sorunumun çözülmesi ne kadar sürecekti? Geç olsa da çözdüğünüz için teşekkür ederim. İyi günler...

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Fatma Nur D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 26/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön