08 Nisan 2013

ING Bank Bozuk ATM Yüzünden Parasızım!

Bugün çarşıya para çekmek için gittim Maltepe Bağdat caddesine, bankanın bulunduğu yerde ki ATM çalışmıyor neyse dedim sıkıntı var beş evler sokağının oradaki ATM ye gittim oradaki hiç çalışmıyor bu nasıl bir çalışma anlayışıdır soruyorum size benim cebimde 5 kuruş para yok ve ben kendi paramı çekemiyorum ben az sonra işe gideceğim param olmadığı için aç çalışacağım hakkımı helal etmiyorum ne diyeyim başka.

Coşkun 78 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Coşkun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Coşkun Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön