17 Ekim 2016

ING Bank Bozuk ATM Paramı Aldı Hesaba Geçmedi...

Olmaz olsun size Kadıköy'de ki bir ATM'nize gördüm ve gittim elimdeki parayı yatırmak istedim, ATM parayı aldı daha sonra işlem yapılamıyor dedi kartı verdi parayı vermedi, bakiyeme baktım para geçmemiş hesap hareketlerinde yok telefonla aradım saçma sapan açık adres istiyorsunuz rastgele gördüğüm bir ATM'nin açık adresini nasıl verebilirim üstelik ATM'niz de bir ATM numarası bile yazmıyor. Çok saçma insanları oyalıyorsunuz. Allah kahretsin esnaftan açık adres öğrenmeye çalışıyorum ATM no... . 6314 muş eğer doğruysa Serasker Caddesi Kadıköy İstanbul telefonla şikayet kodu 1059*** muş ne demek 1 hafta beklemek ne demek sorunun ne zaman çözüleceğini bilmemek nasıl bankasınız siz neyin peşindesiniz müşteriyi nasıl mağdur edersiniz? Biz sizin gibi parayı kolay kazanmıyoruz, versin param hesaba geçsin anında kapatıyorum hesabı.

Şerife 531 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Şerife G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Şerife G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön