26 Ekim 2013

ING Bank Boş Duran Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kestiler!

Yatırım hesabımla alakalı olarak para yatırmak ve çekmek için mevduat hesabı açtırmıştım. Çünkü para önce mevduat hesabına oradan yatırım hesabına aktarılıyordu. Yatırım hesabından para çekmek için de önce mevduat hesabına aktarılıyor oradan para çekilebiliyordu. İNG Bank'a bağlı oyak yatırım 8 yıl önce Uşak'taki şubesini Fethiye'ye taşıdı ve yatırım hesabıma mevduat hesabımla ulaşabiliyordum.

Yatırım hesabına para aktarmak için mevduat hesabına 4000 lira civarında bir para yatırdım. Bu parayı anında yatırım hesabına aktarmak istediğimde 50 TL sinin hesap işletim ücreti olarak kesildiğini gördüm. Boş duran bir hesaptan neyin işletim ücretini kesiyorlar. Hesapta ne varmış da neyi işletmişler.

Kenan 243 Okunma

Cevaplar

 • Kenan 30 Ekim 2013

  anlayışınız için teşekkürler.

 • Kenan'ın Teşekkür Mesajı30 Ekim 2013

  Mağduriyetimi giderdiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılar

 • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2013

  Sn Kenan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2013

  Sn Kenan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön