13 Mart 2014

ING Bank Borcum Olmadığı Halde Maaşıma Bloke Koydu!

Emekli maaşımı ING Bank'tan alıyorum. Benim için daha avantajlı olan başka bir bankaya geçmek istediğimde hesabımın blokeli olduğunu ve sadece şube değiştirebileceğimi öğrendim. ING Bank şubesine gittiğimde de daha önce çektiğim ve vadesinden çok önce kapattığım kredi borcumun sistemden silinmediğini söylediler.

Aynı gün şube merkeze işin düzeltilmesi için faks çekti ben iki defa dilekçe yazdım ama hala bir sonuç yok, cevap vermeye bile tenezzül etmediler. Borcum olmadığı halde banka maaşıma bloke koymuş bunun bir an önce kaldırılmasını istiyorum!

Betul 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2014

    Sn Betül Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/03/2014 tarihinde Eryaman Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2014

    Sn Betül Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön