02 Eylül 2013

ING Bank Bonusumu Yüklemedi!

Ben ING Bank bonus kredi kartı kullanıcısıyım. Ramazan ayı içerisinde yapılan Ramazan kampanyasına katıldım ; fakat kampanya bitiminde kartıma yüklenmesi gereken 50 TL bonus yüklenmedi!

Müşteri hizmetlerini aradığımda 5. alışverişimin kampanyaya iş yeri kodu tutmadığından dolayı dahil olmadığı söylendi! Kampanya şartlarında bonus üyesi iş yeri şartı da aranmadığını yine ING Bank müşteri temsilcisi söylemişti! ING Bank'tan 50 TL bonusum yüklenmesini talep ediyorum!

Cüneyt 36 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sn Cüneyt C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cüneyt 08 Eylül 2013

    ING Bank şikayetimle ilgilenmedi! Bir hafta geçmesine rağmen hala bir sonuç alamadığım gibi banka tarafından tarafıma dönüş dahi yapılmadı! Bir müşteri olarak ING Bank'ın iş yerlerine atadığı kodun uyuşmadığını benim bilmem mümkün değil! Bence bu ING Bankın müşterilerine oynadığı bir oyun! ING Banktan hakettiğim 50 TL BONUSumu yüklemesini taleb ediyorum! Saygılar...

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Cüneyt C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön