15 Mart 2013

ING Bank Bonusu Zamanında Kullandığım Halde Borç Olarak Yansıtılmış!

ING banka ait ING bonus kredi kartıma yüklenmiş olan 29, 50 tl lik bonusu bana verilen yasal süre içinde kullanmış olmama rağmen ekstreme borç olarak yansıtılmış ve hesabımdan otomatik olarak tahsil edilmiştir.

Konu ile ilgili olarak 8. 3. 2013 te telefon bankacılığı aracılığıyla itirazıma karşılık 37827 numaralı form oluşturulmuş fakat 1 hafta geçmesine ve defalarca aramama rağmen sorun müşteri temsilcileri tarafından çözülmediği gibi sürekli ezberledikleri bir kaç cümleyle konu sürekli form oluşturularak geçiştirilmeye çalışılmaktadır. Çözüm sürecinin kısaltılmasını talep ediyorum.

Nurgül 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Nurgül S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    Sn Nurgül S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön