27 Ocak 2014

ING Bank Bonusu Geri Almış.

İnternet bankacılığından baktım 30 TL birikmiş günlük hesapta bonus gördüm. Alışveriş yaptım fakat bonusu kullanamadım. Müşteri hizmetlerini aradım aldığım cevap manidardı, o 30 TL gözüken bonus şimdiye kadar toplam bonustur, 3 ay içinde kullanmadığınız için geri alınmış, sadece 3 TL bonus kullanabilirsiniz dedi.

3 TL bonusu ne diye kullanayım, dalga mı geçiyorsunuz, madem silinen bonuslar var internet bankacılığında niye ekrana toplam tutarı yansıtıyorsunuz? Bankanızda olan otomatik ödeme, ing bonus kart ve günlük hesabı derhal kapattırıyorum. Müşteri memnuniyeti bu kadar basit olmamalı.

Fatih 101 Okunma

Cevaplar

  • Fatih29 Ocak 2014

    Telefonla tarafıma ulaşıldı. Çözüme ulaşmış bir şey yok. Banka hatasını kabul ediyor, özür diliyor ama elde somut hiç bir şey yok. ING ile yolları ayırıyoruz çok yakında. Müşteri kazanmak kolay değil, bunu ING Bank da biliyor.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Fatih Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Fatih Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön